Степан Барна: Легалізація допомагає створювати робочі місця

Степан Барна: Легалізація допомагає створювати робочі місця

Ефективність роботи державної обласної адміністрації оцінюють за кількістю створення робочих місць. І якщо торік в області створили 5.200 робочих місць, то цього року лише за січень-лютий було створено 7 тисяч робочих місць, у тому числі й за рахунок легалізації. На цьому наголосив у телепередачі «Акценти тижня», що виходить щочетверга на місцевому телеканалі «ТТБ» голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

«Бізнес, який хоче працювати в області, не отримає жодної перешкоди, лишень би було бажання створювати робочі місця, платити податки і піднімати середню заробітну плату, – зазначив Степан Барна. – Коли я став головою адміністрації середня заробітна плата в області складала 2.300 гривень. Сьогодні ця сума становить 4.050 гривень. Для мене дуже важливо те, як останнім часом змінилася ситуація в області. Два роки тому, коли мене призначили на посаду голови Тернопільської ОДА, Тернопільщина по рейтингу соціально-економічного розвитку займала 24 місце в Україні. За півтора роки роботи за рахунок реального припливу інвестицій нам вдалося підтягнути рейтинг до 15 місця».


Передвеликодні добрі справи від компанії “Агропродсервіс” (Фото)


Крім того, як акцентував очільник області, за підсумками минулого року, в реальний сектор економіки було вкладено понад 4 мільярди гривень зовнішніх і внутрішніх інвестицій, за рахунок чого було створено понад десять тисяч робочих місць.

«Темпи розвитку області – дуже добрі. Сьогодні Тернопільщина за цим показником займає четверте місце в Україні, що свідчить про ефективність роботи із залучення інвестицій, а це не може не тішити», – підсумував Степан Барна.


Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.