Ольга Шахін із Тернополя стала Амбасадоркою жінок-підприємниць (Фото)

Ольга Шахін із Тернополя стала Амбасадоркою жінок-підприємниць (Фото)

Сприяти розвитку підприємництва серед жінок і підтримувати тих із них, які започатковують і впроваджують власний бізнес – такою є місія, покладена на тернополянку Ольгу Шахін МіжнародноюАмбасадою жінок-підприємниць.За три останні роки лише близько 150 українок отримали такий почесний статус.

Відповідний сертифікат, що засвідчує статус АмбасадоркиОльга Шахін отримала під час урочистостей з нагоди Всесвітнього Дня жіночого підприємництва, що відбулися 19 листопада у м.Київ.

За її словами, жіноче підприємництво слід вважати не просто сектором зайнятості, а проявом жінки у захисті її прав як особистості.

Ольга Шахін констатувала, що за даними дослідження IndexofWomenEntrepreneurs, на шляху жінок-підприємниць досі залишаються дві головні перешкоди: культурні традиції та нестача можливостей для професійного зростання. Адже при рівних досягненнях – рішення про кар’єрне підвищення, про можливість здобуття додаткової кваліфікації, освіти тощо часто ухвалюється на користь чоловіка виключно з сексистських міркувань.

«Тому коли ми ведемо мову про розширення залучення жінки до процесів державотворення, про реалізацію її прав у суспільно-політичній площині – ми не можемо оминати теми  фінансової незалежності жінок. І саме підприємництво відкриває такі можливості, - наголошує Ольга Шахін. - Відкриваючи для жінки можливості реалізувати себе у бізнесі, ми тим самим утвердимо жінку в її громадянських правах та правах людини».

Ольга Шахін подякувала Міжнародній Амбасаді жінок-підприємниць за визнання, і зазначила, що виконуватиме покладенумісію з гордістю та особливою відповідальністю.

 Загрузка...