На Тернопільщині відбувся Всеукраїнський вишкіл Правої Молоді

На Тернопільщині відбувся Всеукраїнський вишкіл Правої Молоді

З 3 по 6 серпня на Тернопільщині відбувся Всеукраїнський вишкіл Правої Молоді, на який з'їхалася активна молодь з усіх куточків України. Ні аномальна спека, а ні далека дорога не стали на зваді молодим націоналістам з Одеси, Донецька, Миколаєва, Івано-Франківська, Львова, Черкас, Харкова, Дніпра, Полтави, Тернополя та Кропивницького прибути на місце збору.

Протягом вишколу досвідчені бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" навчали вишкільників нових вмінь з тактики, медицини, самооборони, впоряду. Також був поданий курс організаційних та ідеологічних лекцій.

У ніч з 5 на 6 серпня відбувся рейд на гору Лисоню, де близько 100 років тому тривали героїчні бої Січових Стрільців. На місці бойової слави члени Правої Молоді склали Приречення на вірність своїй нації та націоналістичному рухові, боротися за збереження та державного самоутвердження української нації, продовжувати справу героїв – здобути Українську Соборну Самостійну Державу та йти незламно націоналістичним шляхом. У неділю відбулась Літургія спільно з Головним Капеланом НВР «Правий сектор» другом "Русичем". На закритті вишколу усі присутні, виконавши необхідні вимоги, стали кандидатами і отримали шеврони. Вітаємо тих, хто став дійсним членом Правої Молоді – хай допоможе Бог сповняти все, що ви прирекли.

Кожен учасник вишколу отримав у подарунок книгу Ігоря Загребельного «Майдан.Хроніки недореволюції» та збірку поезій «Голос крові». Також, корисною справою стали навчання зі стрільби з бойової зброї на Бережанському полігоні. Побратимська атмосфера та військова дисципліна надихнули кожне молоде серце на щоденну боротьбу за УССД. Віримо, що цей вишкіл став початком чогось нового, кращого і великого!

«Нас горстка, але ми сильні нашою любов’ю до України! Сини України! Ми, як той Антей, доторкаючись до землі, наберемось все більше сили й завзяття. Нас мало, але голос наш лунатиме скрізь на Україні і кожний, у кого ще не спідлене серце, озветься до нас, а в кого спідлене, до того ми самі озвемось!» М.Міхновський
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.