Бучацький шахрай “продав” жертвам понад 20 фіктивних айфонів

Бучацький шахрай “продав” жертвам понад 20 фіктивних айфонів

На Тернопільщині судитимуть спритника із Бучача, який продавав своїм клієнтам фіктивні айфони.


Бучацьким відділом Теребовлянської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про вчинення шахрайства з використанням комп‘ютерної техніки за ч.3 ст.190 КК України.

Досудовим розслідуванням, керівництво у якому здійснювала прокуратура, встановлено, що житель Бучацького району впродовж листопада 2016 року – січня 2017 року, шляхом обману заволодів грошовими коштами 21 потерпілого, з 5 областей України на загальну суму майже 190 тис грн.

Шахрай розміщував на сайті OLX оголошення про продаж айфонів, і привласнював переказані за них гроші, а покупцям обіцяв переслати телефони за якийсь проміжок часу.

Після обдурювання кількох покупців, зловмисник змінював номер свого телефону і публікував на сайті нові оголошення. Також шахрай фіктивно обмінював гроші на електронні за системою Web Mоneу. Його злочинну схему викрили правоохоронці на початку 2017 року.

У обвинуваченого вилучено 3 комп’ютери та 2 мобільні телефони, за допомогою яких він вчиняв шахрайські дії. Розслідування завершено, повідомляють у прес-службі прокуратури Тернопільської області. Cанкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

 


Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.