Юридичні особи Тернопільщини забезпечили 49,5 млн грн податку на нерухомість

Юридичні особи Тернопільщини забезпечили 49,5 млн грн податку на нерухомість

Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що надходження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з юридичних осіб, за 10 місяців 2018 року склали 49,5 млн грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року досягнуто збільшення надходжень на 15,6 млн грн.

Нагадаємо, що відповідно до п. п. 266.7.5. п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу
України (далі – ПКУ) платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають
контролюючому органу за місцезнаходженням об’єкта/об’єктів оподаткування декларацію за формою, встановленою у порядку, передбаченому ст. 46 ПКУ, з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

Щодо новоствореного (нововведеного) об’єкта житлової та/або нежитлової нерухомості декларація юридичною особою – платником подається протягом 30 календарних днів з дня виникнення права власності на такий об’єкт, а податок сплачується починаючи з
місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт.

А податкове зобов’язання за звітний рік сплачується юридичними особами відповідно
до п. п. 266.10.1. п. 266.10 ст. 266 ПКУ авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Сектор комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Загрузка...