«Лісапетний батальйон» виступить на Тернопільщині

«Лісапетний батальйон» виступить на Тернопільщині

«Лісапетний батальйон» виступить на Тернопільщині.  Фото  звільних джерел

«Лісапетний батальйон» виступить на Тернопільщині. Фото звільних джерел

На численні прохання глядачів до Районного будинку м. Зборів, 27 вересня, о 19:00, з новою програмою «Хелоу, Європа» завітають справжні зірки з народу, переможці телевізійного проекту «Україна має талант» Наталія Фаліон і гурт «Лісапетний батальйон».

Нещодавно гурт повернувся з гастрольного турне Європою, де підкорив наших сусідів українською піснею. Артисти настільки сподобалися публіці закордоном, що їх зустрічали бурхливими оплесками та переповненими залами.

І ось справжній заряд яскравих емоцій від гастрольного турне Європою гурт привезе до м. Зборів. «Важка артилерія» українського гумору завдасть потужного удару суцільним позитивом. На глядачів чекають дві години сміхотерапії, нові пісні й улюблені хіти, подарунки для глядачів, а також народне comedy-show від Наталії Фаліон.

У непростий для нашої країни час ці веселі жінки вирішили підтримати українців веселим словом, гострою іронією та запальною музикою. А як відомо, вони це роблять чи не найкраще в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий блогер висміяв на весь Інтернет виступ Тернопільського політика Барни (Відео)

«Лісаптетний батальйон» підкорили слухачів та здобули перемогу у шоу «Україна має талант». На концерті звучатимуть і вже відомі пісні, які принесли гурту перемогу на талант-шоу, й новинки з програми «Хелоу, Європа!».

Нещодавно «Лісапетний батальйон» записав кліп «Давай, баби, давай!» на підтримку українських вояків. У відео колектив демонструє, що й українські жінки готові боронити рідний край. Автором музики і слів є лідер «Лісапетного батальйону»

Наталія Фаліон, яка присвятила кліп тим, хто зберіг віру, надію і любов, тобто справжнім патріотам.
Гурт постійно бере участь у концертах на підтримку української армії, і виступ у м. Зборів не стане винятком. Частина зібраних на концерті коштів піде на допомогу бійцям у зоні АТО добровольчого батальйону ОУН, оскільки «Лісапетний батальйон» регулярно переказує кошти на потреби військових. А нещодавно ці енергійні та сонячні жінкизаспівали на полігоні в Словянську, Артемівську, Луганську й не планують на цьому зупинятися.

До речі, артисти охоче фотографуються із шанувальниками та роздають автографи. Тож підтримаймо своїх!
Приходь сам та приводь друзів! Разом переможемо!
Loading...


Loading...

Немає коментірів для відображення.

Написати коментар

You must be Logged in to post a comment.